Palmeiras va Chelsi o‘rtasida qiziqarli chorak final bahsi
Londonning "Chelsi" jamoasi Braziliyaning "Palmeiras" jamoasiga qarshi Klub jamoalari o‘rtasidagi jahon chempionati 2025 yil chorak final bosqichida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin ko‘plab tomoshabinlar tomonidan sabrsizlik bilan kutilmoqda. "RB Sport" sharhlovchisining fikricha, o‘yin ko‘p voqeali va natijaviy bo‘lmaydi.
Unga ko‘ra, g‘olibni faqat bitta yoki maksimal ikki gol hal qilishi mumkin. O‘yin 4 iyuldan 5 iyulga o‘tar kechasi bo‘lib, Moskva vaqti bilan soat 04:00da boshlanadi.
O‘yin tafsilotlari va matnli onlayn translyatsiyasini Livererult.ru saytida kuzatish mumkin. Ushbu juftlikning g‘olibi yarim finalda "Fluminense" yoki "Al-Hilyal" jamoalaridan biri bilan to‘qnash keladi.
Musobaqa yuqori darajada o‘tkazilib, jahonning eng kuchli klublari o‘zaro bahs olib boradi. Har ikkala jamoa ham o‘z tarixida katta yutuqlarga erishgan va ushbu o‘yinda ham kuchlarini to‘liq ko‘rsatishga harakat qiladi.

Интересный матч четвертьфинала между Палмейрасом и Челси
Лондонская команда "Челси" проведет матч против бразильской команды "Палмейрас" в четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эта игра ожидается многими зрителями с нетерпением. По мнению комментатора "RB Sport", матч будет насыщенным, но не результативным.
По его словам, победителя может определить только один или максимум два гола. Игра пройдет с 4 на 5 июля и начнется в 04:00 по московскому времени.
Подробности матча и текстовую онлайн-трансляцию можно будет отслеживать на сайте Livererult.ru. Победитель этой пары встретится в полуфинале с одной из команд "Флуминенсе" или "Аль-Хиляль".
Соревнование пройдет на высоком уровне, и самые сильные клубы мира будут соревноваться друг с другом. Обе команды добились больших успехов в своей истории и постараются продемонстрировать свои силы в этой игре.