Fluminense va Al-Hilol jamoalari gol uradi, 1:1 kutilmoqda
Futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov ushbu o'yin haqida o'z fikrlarini bildirdi. Uning so'zlariga ko'ra, "ikkala jamoa ham gol uradi" varianti yaxshi deb hisoblanadi.
Shuningdek, o'yin natijasi 1:1 bo'lishi mumkinligini inkor etmaydi. 0:0 natijasi esa ehtimolga yaqin emas.
Asosiy o'yin vaqtidan keyin kim yarim finalga chiqishi hal qilinadi, dedi sharhlovchi "RB Sport" orqali. "Fluminense" va "Al-Hilol" jamoalari bugun, 4 iyun kuni uchrashadi.
O'yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu qarama-qarshilik bo‘yicha batafsil matnli onlayn reportaj Liveresult.ru sayti tomonidan taqdim etiladi.
Ushbu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va kim yarim finalga yo‘l olishini ko‘rsatadi.

Флуминенсе и Аль-Хилаль забьют голы, ожидается 1:1
В рамках четвертьфинала чемпионата мира клубов команда Саудовской Аравии "Al-Hilol" выйдет на поле против бразильской команды "Fluminense". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Алексей Андронов высказал свои мысли об этой игре. По его словам, вариант "обе команды забьют" считается хорошим.
Он также не исключает, что результат игры может быть 1:1. Результат 0:0, однако, маловероятен.
Кто выйдет в полуфинал, будет решено после основного времени игры, сказал комментатор через "RB Sport". "Fluminense" и "Al-Hilol" встретятся сегодня, 4 июня.
Игра начнется в 22:00 по московскому времени. Подробный текстовый онлайн-репортаж по этому противостоянию будет предоставлен сайтом Liveresult.ru.