Musiala oyog‘i sinib, Donnarumma yig‘ladi
Bavariyaning hujumchi yarim himoyachisi Jamal Musiala Klub jahon chempionati doirasida PSGga qarshi o‘yinda jiddiy jarohat oldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Darvozabon Janluiji Donnarumma bilan to‘qnashuv natijasida Musialaning oyog‘ida suyak sinishi yuz berdi. Ko‘plab futbolchilar Musialaga yaqinlashib, jarohatlangan oyog‘iga qarab hayratda qoldilar.
Voqeadagi ishtirokchi Donnarumma raqib oyog‘iga sakrab tushgani uchun hatto yig‘lab yubordi. PSG darvozabonining harakatlarida yomon niyat bo‘lmaganini ta’kidlash lozim.
Shunga qaramay, Musiala uchun bu vaziyat og‘ir va og‘riqli bo‘lib qolmoqda. PSG va Bavariya o‘rtasidagi o‘yinni LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘lib, u yerda batafsil matnli translyatsiya taqdim etiladi.
Ushbu o‘yin haqida yangiliklar va tafsilotlarni o‘sha saytdan bilib borish mumkin. Musialaning jarohati haqida ko‘plab muxlislar va mutaxassislar xavotirda.

Мусиала сломал ногу, Доннарумма заплакал
Нападающий полузащитник Баварии Ямал Мусиала получил серьезную травму в матче против ПСЖ в рамках клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В результате столкновения с вратарем Джанлуиджи Доннаруммой у Мусиалы произошел перелом ноги. Многие футболисты подошли к Мусиале и с удивлением посмотрели на его травмированную ногу.
Участник инцидента Доннарума даже заплакал, так как прыгнул на ногу соперника. Следует отметить, что в действиях вратаря ПСЖ не было злого умысла.
Тем не менее, для Мусиалы эта ситуация остается тяжелой и болезненной. Матч между ПСЖ и Баварией можно будет следить через портал LiveResult, где будет предоставлена подробная текстовая трансляция.
Новости и детали об этой игре можно узнать на том сайте. Многие болельщики и специалисты обеспокоены травмой Мусиалы.