Litvinov ko‘z jarohatini o‘yin davomida oldi
Futbolchi Ruslan Litvinov yakshanba kuni o‘tkazilgan do‘stona o‘yinda “Krylya Sovetov” jamoasiga qarshi jarohat oldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoa hamkori Srdjan Babich bilan to‘qnashuv natijasida ko‘ziga shikast yetgani sabab maydonni tark etdi. “Spartak” jamoasi matbuot xizmati Litvinovning ko‘zini ko‘rsatgan video lavhani e’lon qildi.
Futbolchi kayfiyati yaxshi bo‘lsa-da, ko‘zi jiddiy jarohatlangan. Eslatib o‘tamiz, “Spartak” va “Krylya Sovetov” o‘rtasidagi o‘yin 2:2 hisobida durang bilan yakunlandi.
Kelgusi mavsumning birinchi turida “Spartak” Makhachqala shahrining “Dinamo” jamoasini qabul qiladi. Uchrashuv 19 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.

Литвинов получил травму глаза во время игры
Футболист Руслан Литвинов получил травму в воскресенье в товарищеском матче против команды "Крылья Советов". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он покинул поле из-за травмы глаза, полученной в столкновении с партнером по команде Срджаном Бабичем. Пресс-служба команды "Спартак" опубликовала видео, на котором показан глаз Литвинова.
Хотя футболист чувствует себя хорошо, его глаз серьезно травмирован. Напомним, что игра между "Спартаком" и "Крыльями Советов" завершилась вничью 2:2.
В первом туре следующего сезона "Спартак" примет команду "Динамо" из Махачкалы. Встреча состоится 19 июля, в субботу.