Bulykin PSG va Real o‘yini haqida fikr bildirdi
O‘tgan yillarda taniqli bo‘lgan futbolchi Dmitriy Bulykin jahon Klublar chempionati yarim finalida «PSJ» va «Real» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, ushbu o‘yin ko‘plab gollar bilan boy bo‘ladi. Bulykin futbolchilar Yevropa mavsumidan keyin charchagan bo‘lishiga qaramay, jamoalar o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyish etishiga ishonch bildirdi.
U «Sport-Express» nashriga bergan intervyusida, bu o‘yinda tomoshabinlarni ko‘rkam va jonli futbol kutayotganini ta’kidladi. Shuningdek, Bulykin ushbu juftlikda aniq favoriti yo‘qligini, finalga chiqadigan jamoani oldindan aytib bo‘lmasligini aytdi.
Sobiq Rossiya terma jamoasi o‘yinchisi «Real»ning o‘zining maxsus sehrga ega bo‘lishi mumkinligini ham taxmin qildi. «PSJ» va «Real» o‘rtasidagi uchrashuv 9 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatib borish mumkin bo‘ladi. O‘yin muxlislari uchun qiziqarli va raqobatbardosh o‘yin bo‘lishi kutilmoqda.

Булыкин высказал мнение о матче ПСЖ и Реала
В прошлом году известный футболист Дмитрий Булыкин высказал свои мысли о предстоящем матче между командами «ПСЖ» и «Реал» в полуфинале чемпионата мира среди клубов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, этот матч будет богат на голы. Булыкин выразил уверенность, что, несмотря на усталость игроков после европейского сезона, команды смогут полностью продемонстрировать свои возможности.
В интервью изданию «Спорт-Экспресс» он подчеркнул, что зрителей ждет красивый и зрелищный футбол. Также Булыкин отметил, что у этой пары нет явного фаворита, и предсказать команду, которая выйдет в финал, невозможно.
Бывший игрок сборной России также предположил, что у «Реала» может быть своя особая магия. Матч между «ПСЖ» и «Реалом» начнется 9 июля в 22:00 по московскому времени.
Эту игру можно будет следить в текстовом режиме через портал LiveResult. Ожидается, что это будет интересная и конкурентоспособная игра для болельщиков.