Bulykin Fluminense va Chelsi o‘yini haqida fikr bildirdi
Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Dmitriy Bulykin Klub jahon chempionati yarim finalida o‘ynaydigan “Fluminense” va “Chelsi” jamoalari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, “Chelsi”ning yarim finalga chiqishi kutilmagan holat bo‘lsa-da, ular o‘z imkoniyatlarini yaxshi namoyish etib, finalga yo‘l olish uchun yaxshi imkoniyatga ega. Bulykin “Chelsi”ni favorit sifatida ko‘rmoqda, ammo yarim final o‘yinlarida har xil kutilmagan holatlar yuz berishi mumkinligini ta’kidladi.
Shuningdek, “Fluminense” va “Chelsi” o‘rtasidagi o‘yinda ko‘p narsa jamoalarning tayyorgarligiga va kamroq xato qilishiga bog‘liq bo‘ladi. Ushbu o‘yin 8 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya yordamida kuzatish mumkin bo‘ladi. Bu o‘yin futbol muxlislari uchun qiziqarli va muhim voqea hisoblanadi.

Булыкин высказал мнение о матче Флуминенсе и Челси
Бывший футболист сборной России Дмитрий Булыкин высказал мнение о командах "Флуминенсе" и "Челси", которые будут играть в полуфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, хотя выход "Челси" в полуфинал стал неожиданностью, они хорошо демонстрируют свои возможности и имеют хорошие шансы на выход в финал. Булыкин считает "Челси" фаворитом, однако подчеркнул, что в полуфинальных матчах могут произойти различные неожиданные ситуации.
Также многое в игре между "Флуминенсе" и "Челси" будет зависеть от подготовки команд и их способности допускать меньше ошибок. Этот матч начнется 8 июля в 22:00 по московскому времени.
Следить за игрой можно будет с помощью текстовой трансляции на портале LiveResult. Этот матч является интересным и важным событием для футбольных болельщиков.