Mostovoy PSJ va Real o‘yini hisobini aytdi
Ikkinchi yarim finalda jamoaviy jahon chempionati doirasida «PSJ» va «Real» jamoalari to‘qnash keladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning natijasi bo‘yicha prognozni Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy bildirdi. Uning fikricha, parijliklar va madridliklar asosiy 90 daqiqada final yo‘llanmasini hal qila olmaydi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, jamoalar o‘zaro bir tadan gol urib, asosiy vaqt yakunida hisob 1:1 bo‘ladi va o‘yin qo‘shimcha vaqtlarga o‘tadi. U aynan shu natijaga pul tikganini ta’kidladi.
«PSJ» va «Real» futbolchilari o‘yin boshlanishini 9 iyul soat 22:00 Moskva vaqti bilan eshitadi. O‘yin tafsilotlari bilan LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida tanishish mumkin.
Shuningdek, finalga birinchi yo‘llanmani 8 iyul, seshanba kuni «Fluminense» va «Chelsi» jamoalari o‘rtasidagi o‘yinda aniqlanadi. Ushbu musobaqa qiziqarli va kuchli jamoalar ishtirokida o‘tkazilmoqda.

Мостовой сообщил счет матча ПСЖ и Реала
Во втором полуфинале в рамках командного чемпионата мира встретятся команды «ПСЖ» и «Реал». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по результату этой игры озвучил бывший футболист сборной России Александр Мостовой. По его мнению, парижане и мадридцы не смогут решить судьбу путёвки в финал в основные 90 минут.
По словам Мостового, команды забьют по одному голу, и к концу основного времени счёт будет 1:1, после чего игра перейдёт в дополнительное время. Он подчеркнул, что именно на этот результат он поставил деньги.
Игроки «ПСЖ» и «Реала» услышат начало игры 9 июля в 22:00 по московскому времени. Ознакомиться с деталями игры можно в текстовом формате на портале LiveResult.
Также первая путёвка в финал будет определена 8 июля, во вторник, в игре между командами «Флуминенсе» и «Челси». Этот турнир проходит с участием интересных и сильных команд.