Pavlyuchenko PSJ va Real o‘rtasida g‘olibni aytdi
Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko Jahon klub chempionati yarim final o‘yini bo‘yicha o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “PSJ” va “Real” jamoalari o‘rtasidagi bahsda g‘olib Madrid jamoasi bo‘ladi. Pavlyuchenko “Spartak” sobiq o‘yinchisi sifatida chorak final o‘yinlarini tahlil qilib, “Real” jamoasi “Borussiya”ga qarshi faolroq o‘ynaganini, maydonda ustunlik qilganini ta’kidladi.
“PSJ” esa “Bavariya”ga qarshi o‘yinda zaifroq ko‘rinish bergan. Shu sababli u yarim finalda “Real”ning g‘alabasiga ishonch bildirdi.
“PSJ” va “Real” o‘rtasidagi o‘yin 9 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi. Uchrashuvni matnli translyatsiya shaklida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.
Shuningdek, birinchi yarim finalda Braziliyaning “Fluminense” va Angliyaning “Chelsi” jamoalari o‘zaro bellashadi. Bu o‘yinlar futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim bahslar bo‘lishi kutilmoqda.

Павлюченко назвал победителя между ПСЖ и Реалом
Бывший футболист сборной России Роман Павлюченко высказал свое мнение о полуфинальном матче клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в матче между командами «ПСЖ» и «Реал» победит мадридская команда. Павлюченко, как бывший игрок «Спартака», проанализировав четвертьфинальные матчи, отметил, что команда «Реал» играла более активно против «Боруссии», доминируя на поле.
«ПСЖ» же выглядел слабее в игре против «Баварии». Поэтому он выразил уверенность в победе «Реала» в полуфинале.
Матч между «ПСЖ» и «Реалом» начнется 9 июля в 22:00 по московскому времени. Следить за встречей можно будет в текстовом формате на портале LiveResult.
Также в первом полуфинале встретятся бразильский «Флуминенсе» и английский «Челси». Ожидается, что эти матчи будут интересными и важными для любителей футбола.