Trent Aleksander-Arnold PSJga qarshi o‘yinni baholadi
U so‘zlarida aytishicha, o‘tgan mavsumda Parij «PSJ» jamoasiga qarshi o‘ynagan va ular juda kuchli jamoa ekanligini ta’kidlagan. Yaqinlashayotgan o‘yin juda qiyin kechishini aytib, ikkala jamoa ham finalga chiqishga loyiq ekanligini bildirgan.
Trent Aleksander-Arnold jamoa sifatida ushbu o‘yinga jiddiy tayyorgarlik ko‘rayotganini va eng kuchli jamoa g‘olib chiqishini istashini ma’lum qildi. Mazkur yarim final uchrashuvi 9 iyul kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinda g‘alaba qozongan jamoa finalda Londonning «Chelsi» klubi bilan bahs olib boradi. Ushbu musobaqa yuqori darajada o‘tishi kutilmoqda va muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Futbolchilar o‘zlarining eng yaxshi o‘yinlarini ko‘rsatishga harakat qiladilar. Shuningdek, ushbu o‘yin jahon futbolining eng kuchli klublari o‘rtasidagi raqobat sifatida katta ahamiyatga ega.

Трент Александер-Арнольд оценил игру против ПСЖ
Защитник мадридского «Реала» Трент Александер-Арнольд высказался в процессе подготовки к полуфиналу клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в прошлом сезоне он играл против парижского «ПСЖ» и отметил, что это очень сильная команда. Он заявил, что предстоящая игра будет очень сложной и обе команды достойны выхода в финал.
Трент Александер-Арнольд сообщил, что команда серьезно готовится к этой игре и хочет, чтобы победила сильнейшая команда. Полуфинал состоится 9 июля и начнется в 22:00 по московскому времени.
Команда, одержавшая победу в этой игре, встретится в финале с лондонским клубом «Челси». Ожидается, что этот турнир пройдет на высоком уровне и вызовет большой интерес у болельщиков.
Футболисты постараются показать свои лучшие игры. Также эта игра имеет большое значение как соревнование между сильнейшими клубами мирового футбола.