Andronov: PSJ va Real o‘yini ko‘p gol bo‘ladi
Jahon klub chempionati yarim finalida 2025-yilda Madridning "Real" jamoasi Fransiyaning "PSJ" klubi bilan bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov o‘z fikrlarini o‘rtoqlashdi. U aytishicha, ushbu o‘yinda "har ikki jamoa gol uradi va jami 2,5 dan ortiq bo‘ladi" degan variantga ishonch bilan o‘ynash mumkin.
U yopiq o‘yin kutish noo‘rin ekanligini ta’kidladi. Bugun, 9 iyul kuni, "PSJ" va "Real" o‘rtasidagi uchrashuv boshlanadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Kecha esa yarim finalning birinchi o‘yini bo‘lib o‘tdi, unda Londonning "Chelsi" jamoasi Braziliya klubi "Fluminense"ni 2:0 hisobida mag‘lub etdi.
Ushbu musobaqa jahonning eng kuchli klublari o‘rtasida kechadi va har bir o‘yin yuqori darajada qiziqarli kechadi. Kuzatuvchilar va muxlislar bu o‘yinni katta qiziqish bilan kutmoqdalar.

Андронов: В матче ПСЖ и Реала будет много голов
В полуфинале клубного чемпионата мира в 2025 году мадридский "Реал" встретится с французским клубом "ПСЖ". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Алексей Андронов поделился своим мнением. Он заявил, что в этой игре "обе команды забьют, и всего будет больше 2,5" и с уверенностью можно ставить на этот вариант.
Он подчеркнул, что ожидать закрытой игры неуместно. Сегодня, 9 июля, начнется встреча между "ПСЖ" и "Реалом".
Игра начнется в 22:00 по московскому времени. Вчера же прошел первый матч полуфинала, в котором лондонский "Челси" одержал победу над бразильским клубом "Флуминенсе" со счетом 2:0.
Этот турнир проходит между сильнейшими клубами мира, и каждая игра будет проходить на высоком уровне интереса. Наблюдатели и болельщики с большим нетерпением ждут этой игры.