Militao: PSJ yosh va g‘oliblikka intiladi
Madridning «Real» jamoasi himoyachisi Eder Militao Jahon klub chempionati yarim finalida «PSJ»ga qarshi o‘tkazilgan o‘yindagi mag‘lubiyat haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 0:4 hisobida yakunlandi. Militao so‘zlariga ko‘ra, bugungi natija ular foydasiga bo‘lmadi, ammo eng muhimi tinmay mehnat qilishdir.
«PSJ» jamoasi allaqachon yaxshi o‘ynashni o‘rgangan, bu ularning mavsumdagi natijalaridan ko‘rinib turibdi. Yosh va g‘oliblikka intiluvchi jamoa o‘zining jamoaviy o‘yini bilan buni namoyish etmoqda.
Bugun ular qanchalik kuchli ekanini aniq ko‘rdik. Ularni tabriklayman, deydi Militao.
Finalda Yevropa chempionlar ligasi g‘olibi «PSJ» va Yevropa konferensiyalar ligasi g‘olibi «Chelsi» o‘rtasida o‘yin bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv 13 iyul kuni o‘tkaziladi.

Militao: ПСЖ стремится к молодости и победам
Защитник мадридского «Реала» Эдер Милитао высказался о поражении в полуфинале клубного чемпионата мира против «ПСЖ». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч завершился со счетом 0:4. По словам Милитао, сегодняшний результат не в их пользу, но самое главное — это неустанно трудиться.
Команда «ПСЖ» уже научилась хорошо играть, что видно по их результатам в сезоне. Молодая и стремящаяся к победе команда демонстрирует это своей командной игрой.
Сегодня мы наглядно увидели, насколько они сильны. Поздравляю их, — говорит Милитао.
В финале пройдет игра между победителем Лиги чемпионов Европы «ПСЖ» и победителем Лиги конференций Европы «Челси». Матч состоится 13 июля.