Hakimi: PSJ yutug‘ida jamoa muhim rol o‘ynadi
«Pari Sen-Jermen» jamoasining o‘ng qanot himoyachisi Ashraf Hakimi Jahon klublar chempionati yarim finalida Madridning «Real» jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda (4:0) qozonilgan yirik g‘alabadan so‘ng jurnalistlar bilan suhbatlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Parijliklar g‘alabani Fabian Ruizning ikkita goli, shuningdek, Usmon Dembele va Gonsalu Ramushning to‘plari orqali qo‘lga kiritishdi. Finalda Fransiyaning kuchli Ligasi 1 ning g‘olibi Londonning «Chelsi» jamoasi bilan o‘ynaydi.
Hakimi DAZN kanaliga bergan intervyusida shunday dedi: «Yaxshi o‘yinchilar o‘yinlarni yutishi mumkin, lekin sovrinlarga erishish uchun yaxshi jamoa kerak. Aynan shunday jamoani bizga Luis Enrique shakllantirdi».

Хакими: ПСЖ победе команды сыграла важную роль
Правый защитник «Пари Сен-Жермен» Ашраф Хакими после крупной победы (4:0) над мадридским «Реалом» в полуфинале чемпионата мира клубов пообщался с журналистами. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Парижане одержали победу благодаря двум голам Фабиана Руиса, а также голам Усмана Дембеле и Гонсалу Рамуша. В финале они сыграют с победителем сильной Лиги 1 во Франции — лондонским «Челси».
Хакими в интервью каналу DAZN сказал: «Хорошие игроки могут выигрывать матчи, но для достижения трофеев нужна хорошая команда. Именно такую команду нам создал Луис Энрике».