Kovtun Zaynutdinovni Spartak uchun yaxshi transfer deb bildirdi
Sobiq "Spartak" jamoasi o‘yinchisi Yuri Kovtun "Beshiktosh" himoyachisi Baktiyor Zaynutdinovning "Spartak"ga o‘tishi mumkinligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z fikrida Zaynutdinov maydonda har doim ko‘p mehnat qilganini ta’kidladi. Kovtunning so‘zlariga ko‘ra, bu futbolchi malakali va mehnatkashdir.
Shuningdek, u Zaynutdinovni "Spartak" uchun yaxshi transfer deb baholadi. O‘tgan mavsumda Zaynutdinov barcha musobaqalarda jami 12 ta o‘yinda ishtirok etib, bitta assist qayd etdi.

Ковтун назвал трансфер Зайнутдинова в Спартак удачным
Бывший игрок команды "Спартак" Юрий Ковтун высказал мнение о том, что защитник "Бешикташа" Бахтиёр Зайнутдинов может перейти в "Спартак". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что Зайнутдинов всегда много работает на поле. По словам Ковтуна, этот футболист квалифицированный и трудолюбивый.
Также он оценил Зайнутдинова как хороший трансфер для "Спартака". В прошлом сезоне Зайнутдинов принял участие в 12 матчах во всех соревнованиях и сделал один ассист.
Однако с января он не выходил на поле из-за проблем с ахиллом. Специалисты Transfermarkt оценивают его рыночную стоимость в три миллиона евро.