Pari NN Koksharovni qayta ijaraga olishni ko‘rib chiqmoqda
Aleksandr Udaltsov, "Pari NN" jamoasining sport direktori lavozimida faoliyat yuritadi, "Krasnodar" jamoasining hujumchisi Aleksandr Koksharovni ijaraga olish imkoniyati haqida ma'lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Udaltsovning so‘zlariga ko‘ra, "Krasnodar" rahbariyati bilan ma’lum kelishuvlar mavjud. Aleksandr o‘zi ham "Pari NN" jamoasida o‘ynashni istaydi.
Hozirda u jarohatdan so‘ng tiklanish jarayonidan o‘tmoqda. Tiklangach, bu masala yana ko‘rib chiqiladi.
"Pari NN" jamoasi qish mavsumida 20 yoshli hujumchini ijaraga olgandi. Biroq, Koksharov faqat beshta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urgan va bitta golga assistentlik qilgan.
Keyin u jarohat olib, "Krasnodar"ga qaytgan. Hozirgi vaqtda uning "Krasnodar" bilan amaldagi shartnomasi 2026 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan.

Пари NN рассматривает возможность повторной аренды Кокшарова
Александр Удальцов, спортивный директор команды "Пари НН", сообщил о возможности аренды нападающего команды "Краснодар" Александра Кокшарова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Удальцова, существуют определенные договоренности с руководством "Краснодара". Сам Александр также хочет играть в команде "Пари НН".
В настоящее время он проходит процесс восстановления после травмы. После восстановления этот вопрос будет рассмотрен снова.
Команда "Пари НН" арендовала 20-летнего нападающего в зимний период. Однако Кокшаров вышел на поле только в пяти матчах, забил один гол и отдал одну голевую передачу.
Затем он получил травму и вернулся в "Краснодар". В настоящее время его действующий контракт с "Краснодаром" рассчитан до середины 2026 года.