Kechinov Krasnodar va CSKA uchrashuvini baholadi
Shanba kechqurun OLIMPBET Rossiya Superkubogida «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu musobaqa haqida taniqli sobiq futbolchi Valeriy Kechinov o‘z fikrlarini bildirdi. Kechinovning aytishicha, u bu o‘yinda aniq g‘olibni ko‘rmayapti.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Krasnodar» chempion bo‘lishiga qaramay, CSKA jamoasi ham kuchli raqobat ko‘rsatadi. O‘tgan mavsum oxirida CSKA o‘zining yaxshi o‘yinlari bilan muxlislarni xursand qilgan edi.
Hozir jamoaga yangi murabbiy kelgan bo‘lsa-da, armiya jamoasi aniq kurash olib boradi, dedi Kechinov. U «Krasnodar» va CSKA jamoalarining imkoniyatlarini teng deb baholadi va o‘yinda ko‘plab gol urilishiga umid bildirdi.
Rossiya Superkubogi o‘yini 12 iyul, shanba kuni Kazan shahrida bo‘lib o‘tadi. O‘yin soat 18:00 da Moskva vaqti bilan boshlanadi.

Кечинов оценил встречу Краснодар и ЦСКА
В субботу вечером в OLIMPBET пройдет матч за Суперкубок России между командами «Краснодар» и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этого турнира свое мнение высказал известный бывший футболист Валерий Кечинов. По словам Кечинова, он не видит явного победителя в этой игре.
По его словам, несмотря на то что «Краснодар» стал чемпионом, команда ЦСКА также покажет сильное сопротивление. В конце прошлого сезона ЦСКА радовал своих болельщиков хорошими играми.
Хотя в команду пришел новый тренер, армейская команда будет вести борьбу, сказал Кечинов. Он оценил шансы команд «Краснодар» и ЦСКА как равные и выразил надежду на множество голов в игре.
Матч за Суперкубок России пройдет 12 июля, в субботу, в городе Казань. Игра начнется в 18:00 по московскому времени.