Argentinalik himoyachi Nauel Molina oilasi uchun bu hafta juda og‘ir damlar bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning oilasi yashaydigan Lanus shahridagi uyga qurollangan guruh bostirib kirdi. Ushbu jinoyatchilar yonlarida o‘qotar qurol, ya’ni pistolet olib kelgan edi.
Biroq, talonchilikni oxirigacha amalga oshirish imkoniyati ularga nasib etmadi, chunki jabrlanganlar tezda politsiyani xabardor qilishga ulgurdi. Politsiya o‘z vaqtida voqea joyiga yetib kelib, jinoyatchilarning barcha rejasini buzdi.
Jinoyatchilar qochishga majbur bo‘ldi, ammo barchasi qochib qutulolmadi. Uch nafar jinoyatchi politsiya tomonidan qo‘lga olindi, qolganlarini esa hozirda qidirish davom etmoqda.
Bu voqea oilaning tinchligini buzdi, ammo tezkor politsiya harakati natijasida yomon oqibatlarning oldi olindi. Hodisa yuzasidan tergov ishlari olib borilmoqda va jinoyatchilar jazolanishi uchun barcha zarur choralar ko‘rilmoqda.

Защитник Атлетико стал жертвой грабителей, которые ворвались в его дом
Аргентинский защитник Науэль Молино пережил очень тяжелые моменты для своей семьи на этой неделе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Вооруженная группа напала на дом, где живет его семья в городе Ланус. Эти преступники принесли с собой огнестрельное оружие, а именно пистолет.
Однако им не удалось завершить ограбление, так как пострадавшие быстро успели сообщить в полицию. Полиция своевременно прибыла на место происшествия и сорвала все планы преступников.
Преступники были вынуждены бежать, но не все смогли избежать задержания. Трое преступников были арестованы полицией, остальных в настоящее время продолжают искать.
Этот инцидент нарушил спокойствие семьи, однако благодаря оперативным действиям полиции удалось предотвратить серьезные последствия. Ведется расследование по данному делу, и принимаются все необходимые меры для наказания преступников.