Sychyov Rossiya Superkubogi o‘yini haqida fikr bildirdi
Shanba kuni kechqurun Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida muhim o‘yin bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu musobaqada "Krasnodar" va CSKA jamoalari o‘zaro kuch sinashadi. Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Dmitriy Sychyov bu bahs haqida o‘z fikrlarini bildirdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin qiziqarli kechadi. Sychyov ayniqsa CSKA bosh murabbiyi Fabio Chelestininining rasmiy debyutini ko‘rishni istaydi.
Ilgari ular bir klubda o‘ynagan. Biroq sobiq futbolchi ochiq o‘yin ko‘rilishini kutmaydi.
Unga ko‘ra, ko‘p gol muhim bo‘lsa-da, o‘yinchilar barcha kuchlarini oldinga qaratib, xavfli hujumlarga o‘tmaydi. "Albatta, ko‘proq gol ko‘rishni xohlayman, lekin kechagi Musaev aytganidek, ochiq o‘yin bo‘lmaydi", deydi u.
"Krasnodar" va CSKA o‘rtasidagi o‘yin soat 18:00da Qozon shahrida boshlanadi. Siz ushbu bahsning matnli translyatsiyasini kuzatishingiz mumkin.

Сычёв высказался о матче за Суперкубок России
В субботу вечером состоится важный матч в рамках Суперкубка России OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом турнире команды "Краснодар" и ЦСКА встретятся в очном противостоянии. Бывший нападающий сборной России Дмитрий Сычев поделился своими мыслями о предстоящем матче.
По его словам, игра будет интересной. Сычев особенно хочет увидеть официальный дебют главного тренера ЦСКА Фабио Челестини.
Ранее они играли в одном клубе. Однако бывший футболист не ожидает открытой игры.
По его мнению, хотя много голов и важно, игроки не будут бросаться в опасные атаки, сосредоточив все свои силы на обороне. "Конечно, я хотел бы увидеть больше голов, но, как сказал вчера Мусаев, открытой игры не будет", - говорит он.
Матч между "Краснодаром" и ЦСКА начнется в 18:00 в городе Казань. Вы можете следить за текстовой трансляцией этого матча.