Rosha: CSKA uchinchi o‘rin bilan kifoyalanmaydi
Moskva CSKA jamoasining himoyachisi Villian Rosha o‘tgan mavsumdagi Rossiya Premyer Ligasi bahslaridagi ishtirokini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa musobaqani uchinchi o‘rinda yakunlagan. Futbolchi fikricha, maydonga chiqqanda birinchi o‘rinni qo‘lga kiritish uchun kurashish zarur.
U uchinchi o‘rin yaxshi natija ekanligini ta’kidladi, biroq jamoa birinchi o‘ringa intilmoqda. O‘tgan mavsumda CSKA nafaqat Rossiya Premyer Ligasida uchinchi o‘rinni egalladi, balki Rossiya kubogini ham qo‘lga kiritdi.
Bu jamoa uchun muhim yutuq bo‘ldi. Shuningdek, 12 iyul, shanba kuni, CSKA jamoasi Krasnodar bilan Rossiya OLIMPBET Superkubogi uchun o‘yin o‘tkazadi.
Uchrashuv Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Bu o‘yin jamoalar uchun yangi mavsum oldidan muhim sinov bo‘ladi.
Har ikki jamoa g‘alaba uchun maydonga chiqadi. Ushbu musobaqa muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutilyapti.

Роша: ЦСКА не ограничится третьим местом
Защитник московского ЦСКА Виллиан Роша оценил участие команды в матчах Российской Премьер-Лиги в прошлом сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда завершила соревнование на третьем месте. По мнению футболиста, выходя на поле, необходимо бороться за первое место.
Он отметил, что третье место — это хороший результат, однако команда стремится к первому месту. В прошлом сезоне ЦСКА занял не только третье место в Российской Премьер-Лиге, но и завоевал Кубок России.
Это стало важным достижением для команды. Также 12 июля, в субботу, команда ЦСКА проведет матч с Краснодаром за Суперкубок России OLIMPBET.
Встреча пройдет на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени. Эта игра станет важным испытанием для команд перед новым сезоном.