Kornilenko: Krasnodar va CSKA o‘yini natijali bo‘ladi
Sobiq futbolchi Sergey Kornilenko Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida o‘tkaziladigan «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning fikriga ko‘ra, hozirda «Krasnodar» jamoasi barqarorroq holatda bo‘lib, CSKA tarkibida esa ko‘plab o‘zgarishlar yuz berdi. Shuningdek, Kornilenko aytishicha, endilikda «armiyachilar» jasoratliroq, hujumkor futbol o‘ynamoqda.
U o‘yinni natijali bo‘lishini va muxlislar uchun qiziqarli kechishini taxmin qilmoqda. «Krasnodar» va CSKA o‘rtasidagi o‘yin 12 iyul kuni bo‘lib o‘tadi.
LiveResult portali ushbu uchrashuvning matnli jonli translyatsiyasini taqdim etadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 ga belgilangan.

Корниленко: Игра между Краснодаром и ЦСКА будет результативной
Бывший футболист Сергей Корниленко высказал свои мысли о предстоящем матче между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению специалиста, в настоящее время команда «Краснодар» находится в более стабильном состоянии, в то время как в составе ЦСКА произошло множество изменений. Также Корниленко отметил, что теперь «армейцы» играют более смело и атакующе.
Он предполагает, что игра будет результативной и интересной для зрителей. Матч между «Краснодаром» и ЦСКА состоится 12 июля.
Портал LiveResult предоставит текстовую онлайн-трансляцию этого матча. Время начала игры назначено на 18:00 по московскому времени.