Rodrigo «Arsenal»ga o‘tishi haqida savol olgandi
Rodrigo yozgi transfer oynasida "Real" klubini tark etishi mumkinligi haqida gap-so‘zlar tarqalmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Shu bilan birga, ijtimoiy tarmoqlarda AQShda olingan video paydo bo‘ldi. Futbol ishqibozlari Rodrigoga yaqinlashib, esdalik uchun suratga tushishni xohlashdi.
Ulardan biri Rodrigodan "Arsenal" klubiga o‘tishi haqida so‘radi. 24 yoshli braziliyalik futbolchi bu savolga javob bermadi va hech qanday reaksiya bildirmadi.
Rodrigoning "Real" bilan amaldagi shartnomasi 2028 yil o‘rtalariga qadar mo‘ljallangan. U Madrid jamoasi safida jami 270 o‘yinda maydonga tushib, 68 ta gol urdi va 51 ta golli uzatma berdi.
Eslatib o‘tamiz, "Real" Klublar jahon chempionatida yarim finalda "PSJ"ga 0:4 hisobida mag‘lub bo‘lib, musobaqadan chiqib ketdi. Ushbu voqealar jamoaning kelajagi va futbolchilarning transfer imkoniyatlari haqida yangi savollarni yuzaga keltirmoqda.

Родриго получил вопрос о переходе в «Арсенал»
Слухи о том, что Родриго может покинуть клуб «Реал» в летнее трансферное окно, распространяются. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В то же время в социальных сетях появилось видео, снятое в США. Футбольные фанаты подошли к Родриго и захотели сфотографироваться на память.
Один из них спросил Родриго о переходе в клуб «Арсенал». 24-летний бразильский футболист не ответил на этот вопрос и не проявил никакой реакции.
Контракт Родриго с «Реалом» действителен до середины 2028 года. Он провел в составе мадридской команды в общей сложности 270 матчей, забив 68 голов и сделав 51 голевую передачу.
Напомним, что «Реал» в полуфинале клубного чемпионата мира проиграл «ПСЖ» со счетом 0:4 и выбыл из турнира. Эти события вызывают новые вопросы о будущем команды и возможностях трансфера футболистов.