Jordan Henderson Brentford bilan shartnoma imzoladi
Ingliz yarimhimoyachisi Jordan Henderson "Brentford" klubiga o‘tishi haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Tomonlar ikki yillik mehnat shartnomasini imzoladilar. Henderson klubga qo‘shilgani uchun xursandligini bildirib, ishni imkon qadar tezroq boshlashni istayotganini aytdi.
U so‘nggi yillarda "Brentford"ning erishgan natijalaridan ta’sirlanganini ta’kidladi. Muzokaralar jarayonida yaxshi taassurot paydo bo‘lganini va qarorini tezda qabul qilganini ma’lum qildi.
Henderson klubga yanada yuqori natijalarga erishishda yordam berishni xohlaydi. Eslatib o‘tamiz, 2024/2025 yilgi Angliya Premer ligasi mavsumida "Brentford" musobaqa jadvalida o‘nchi o‘rinni egallagan.

Джордан Хендерсон подписал контракт с Брентфордом
Английский полузащитник Джордан Хендерсон высказал свои мысли о переходе в клуб "Брентфорд". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Стороны подписали двухлетний трудовой контракт. Хендерсон выразил радость по поводу присоединения к клубу и сказал, что хочет начать работу как можно скорее.
Он отметил, что был впечатлён достижениями "Брентфорда" в последние годы. Он сообщил, что в процессе переговоров у него сложилось хорошее впечатление и он быстро принял решение.
Хендерсон хочет помочь клубу достичь ещё больших результатов. Напоминаем, что в сезоне Английской Премьер-лиги 2024/2025 "Брентфорд" занял десятое место в турнирной таблице.