Jorje Petrovich Chelsidan Bornmutga o‘tdi
Darvozabon Jorje Petrovich «Chelsi» klubidan «Bornmut» klubiga o‘tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
25 yoshli futbolchining transferi haqida Londondagi rasmiy klub sayti xabar berdi. Klub va futbolchi o‘rtasidagi shartnoma tafsilotlari ochiqlanmadi.
«Pensiyonerlar» klubining matbuot xizmati Jorjega ko‘k forma ostida ko‘rsatgan mehnatlari uchun minnatdorlik bildirgan va unga kelajakda eng yaxshi tilaklarni izhor qilgan. Eslatib o‘tamiz, 2024/2025 yilgi mavsumda Jorje Petrovich Fransiyaning «Strasburg» klubida ijarada o‘ynagan.
Yangi Angliya chempionatining birinchi turida «Bornmut» jamoasi «Liverpul»ga safarda qarshi o‘ynaydi. O‘yin 15 avgust, juma kuni bo‘lib o‘tadi.

Хорхе Петрович перешел из Челси в Борнмут
Вратарь Жорже Петрович перешел из клуба «Челси» в клуб «Борнмут». Об этом сообщает Euro-football.ru.
О трансфере 25-летнего футболиста сообщил официальный сайт клуба в Лондоне. Подробности контракта между клубом и футболистом не раскрыты.
Пресс-служба клуба «пенсионеров» выразила благодарность Жорже за его труд в синей форме и пожелала ему всего наилучшего в будущем. Напомним, что в сезоне 2024/2025 Жорже Петрович играл в аренде в клубе Франции «Страсбург».
В первом туре нового чемпионата Англии команда «Борнмут» сыграет на выезде против «Ливерпуля». Игра состоится 15 августа, в пятницу.