Zenit Rostovga qarshi birinchi turda g‘alaba qozonadi
Rossiya futbol chempionatining 2025/2026 yilgi mavsumining birinchi turida "Zenit" jamoasi "Rostov" bilan bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yin 2025 yil 20 iyul, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 da belgilangan.
Bukmekerlik kompaniyalarining tahlillariga ko‘ra, "Zenit" jamoasining g‘alaba qozonish ehtimoli 73,2 foizni tashkil etadi. Durang natija chiqish ehtimoli 16,7 foiz, "Rostov" jamoasining g‘alabasi esa 10,1 foiz deb baholanmoqda.
Ushbu o‘yinning to‘g‘ridan-to‘g‘ri translyatsiyasi sport portalimizda namoyish etiladi. Eslatib o‘tamiz, jamoalar oxirgi bor shu yilning 18 mayida to‘qnash kelishgan edi va o‘sha o‘yinda "Zenit" 1:0 hisobida g‘alaba qozongan.

Зенит одержит победу в первом туре против Ростова
В первом туре чемпионата России по футболу сезона 2025/2026 годов команда "Зенит" проведет матч с "Ростовом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Игра состоится 20 июля 2025 года, в воскресенье. Время начала матча назначено на 18:00 по московскому времени.
По данным аналитиков букмекерских компаний, вероятность победы команды "Зенит" составляет 73,2 процента. Вероятность ничейного результата оценивается в 16,7 процента, а победа команды "Ростов" — в 10,1 процента.
Прямая трансляция этого матча будет показана на нашем спортивном портале. Напоминаем, что команды встречались в последний раз 18 мая этого года, и в том матче "Зенит" одержал победу со счетом 1:0.