Genich: Zenit jamoasida zaif tomon yo‘q
Kommentator va ekspert Konstantin Genich Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, bu jamoada zaif tomonlar mavjud emas. Genichning aytishicha, agar murabbiy Semak futbolchilarning imkoniyatlaridan to‘liq foydalansa va to‘g‘ri tarkibni tanlasa, «Zenit» jamoasini to‘xtatish qiyin bo‘ladi.
U yangi «Komment.Shou» dasturida shunday dedi. Yodingizga tushirsak, yangi mavsumda «Zenit» o‘z maydonida «Rostov» jamoasiga qarshi o‘yin bilan start oladi.
Uchrashuv yakshanba, 20 iyulga belgilangan. O‘tgan mavsumda «Zenit» Rossiya Premer-Ligasida ikkinchi o‘rinni egalladi hamda Rossiya Kubogi superfinaliga chiqishga yaqin qoldi.
Shuningdek, 2025-yil 25 may kuni «Zenit» jamoasi tashkil topganiga yuz yil to‘ldi. Bu jamoa Rossiya futbolida muhim o‘rin tutadi va har doim yuqori natijalar ko‘rsatishga intiladi.

Генич: У команды Зенит нет слабых сторон
Комментатор и эксперт Константин Генич высказал мнение о команде «Зенит» из Санкт-Петербурга. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, у этой команды нет слабых сторон. Генич заявил, что если тренер Семак полностью использует возможности игроков и правильно подберет состав, то остановить команду «Зенит» будет сложно.
Он сказал это в новой программе «Коммент.Шоу». Напоминаем, что в новом сезоне «Зенит» начнет с игры против команды «Ростов» на своем поле.
Матч запланирован на воскресенье, 20 июля. В прошлом сезоне «Зенит» занял второе место в Российской Премьер-Лиге и почти вышел в суперфинал Кубка России.
Также 25 мая 2025 года исполнится сто лет со дня основания команды «Зенит». Эта команда занимает важное место в российском футболе и всегда стремится показывать высокие результаты.