Akinfeev va Ovechkin Moskva uchrashuvi video chiqdi
CSKA jamoasining darvozaboni va kapitan Igor Akinfeev afsonaviy xokkeychi Aleksandr Ovechkin bilan uchrashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvning video tasviri Akinfeev tomonidan uning Telegram kanalida e’lon qilindi. Akinfeev video davomida do‘stlariga salom yo‘llab, “Do‘stlar, hammaga katta salom!
Hozir men bilan birga o‘tirgan afsona bilan tanishing. Hatto bitta divanda o‘tiribmiz”, deb aytdi.
Ovechkin ham o‘z navbatida “Do‘stlar, hammaga salom! Ikki afsona birga”, dedi.
Uchrashuvdan so‘ng Igor Akinfeev “qiziqarli bir yangilik” haqida e’lon qilishini bildirdi. Shuni ta’kidlash lozimki, Aleksandr Ovechkin Moskvaning boshqa futbol jamoasi – “Dinamo”ni qo‘llab-quvvatlaydi.
U hatto bir marta do‘stona o‘yinda “Dinamo” jamoasi nomidan “Amkal”ga qarshi gol ham urgan. Bu uchrashuv sport olamida qiziqarli va esda qolarli voqea sifatida qoldi.

Акинфеев и Овечкин видео встречи в Москве вышло
Вратарь и капитан команды ЦСКА Игорь Акинфеев встретился с легендарным хоккеистом Александром Овечкиным. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Видео встречи было опубликовано Акинфеевым на его канале в Telegram. В видео Акинфеев передал привет своим друзьям, сказав: “Друзья, всем большой привет!
Сейчас познакомьтесь с легендой, которая сидит рядом со мной. Мы даже сидим на одном диване”, - сказал он.
Овечкин, в свою очередь, добавил: “Друзья, всем привет! Две легенды вместе”.
После встречи Игорь Акинфеев сообщил, что объявит “интересную новость”. Стоит отметить, что Александр Овечкин поддерживает другую футбольную команду Москвы – “Динамо”.
Он даже однажды забил гол в дружеском матче от имени команды “Динамо” против “Амкала”. Эта встреча осталась интересным и запоминающимся событием в спортивном мире.