Fenerbaxche Shkrinyar uchun ustuvor klub bo‘lib qolmoqda
Slovak himoyachi Milan Shkrinyar uchun Istanbulning "Fenerbaxche" klubi ustuvor variant bo‘lib qolmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda ijtimoiy tarmoqlarda taniqli insayder Fabrizio Romano ma’lumot berdi. "Fenerbaxche" va "PSJ" klublari o‘rtasida transfer bo‘yicha muzokaralar davom etmoqda.
Tomonlar barchani qoniqtiradigan kompensatsiya miqdorini muhokama qilmoqda. Shkrinyar o‘tgan mavsumning ikkinchi yarmida "PSJ" safida o‘ynadi.
Slovakiyalik futbolchining yoshi 30 da, uning parijliklar bilan amaldagi shartnomasi 2028 yil yozigacha amal qiladi. O‘tgan mavsumda "Fenerbaxche" yana Turkiya chempionatida ikkinchi o‘rinni egalladi va chempionlik unvonini "Galatasaroy"ga boy berdi.

Фенербахче продолжает оставаться приоритетным клубом для Шкриниара
Словацкий защитник Милан Шкриниар остается приоритетным вариантом для стамбульского клуба "Фенербахче". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил известный инсайдер Фабрицио Романо в социальных сетях. Переговоры о трансфере продолжаются между клубами "Фенербахче" и "ПСЖ".
Стороны обсуждают сумму компенсации, которая устроит всех. Шкриниар играл за "ПСЖ" во второй половине прошлого сезона.
Словацкому футболисту 30 лет, его действующий контракт с парижанами действует до лета 2028 года. В прошлом сезоне "Фенербахче" снова занял второе место в чемпионате Турции и уступил титул "Галатасараю".
Главным тренером клуба является Жозе Моуринью. Предложения этого клуба имеют важное значение при принятии решения о будущем Шкриниара.