Titkov: O‘yin ikki tomon uchun ham ochiq edi
«Baltika» jamoasi himoyachisi Nikolay Titkov «Match TV» telekanaliga «Dinamo» jamoasi bilan o‘yin haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘yindan keyin o‘z taassurotlarini va jamoaning holatini sharhladi. Titkovning aytishicha, «Dinamo» futbolchilari suhbatlashishni istamagan, ehtimol bugungi durang natija ularni biroz ranjitgan.
U, albatta, «Dinamo» jamoasi o‘z maydonida birinchi o‘yinda g‘alaba qozonishni xohlaganini ta’kidladi, ammo natija ularning rejasiga to‘g‘ri kelmagan. Shunga qaramay, o‘yinning har ikki tomonga burilishi mumkin edi va yakuniy natija adolatli ekanini bildirdi.
Chempionatning boshlanishi haqida so‘ralganda, Titkov stadionda muxlislar bilan o‘ynash juda yoqimli ekanini aytdi. U faqat ijobiy his-tuyg‘ularni his qilayotganini va navbatdagi o‘yinda «Spartak» jamoasi bilan maydonga chiqishlarini, unda yanada ko‘proq muxlislar bo‘lishini kutayotganini ta’kidladi.
Shuningdek, u jamoaning boshlanishdan boshlab qattiq jadvalga ega ekanini tan oldi va g‘alaba qozonishga intilishini bildirdi. Umuman olganda, jamoa o‘z ishini davom ettiradi va kelgusida yaxshi natijalar ko‘rsatishga harakat qiladi.

Титков: Игра была открыта для обеих сторон
Защитник команды «Балтика» Николай Титков высказал свое мнение о матче с командой «Динамо» в интервью телеканалу «Матч ТВ». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он прокомментировал свои впечатления от игры и состояние команды после матча. По словам Титкова, футболисты «Динамо» не хотели общаться, возможно, сегодняшний ничейный результат немного их расстроил.
Он, конечно, отметил, что команда «Динамо» хотела одержать победу в первом матче на своем поле, но результат не совпал с их планами. Тем не менее, игра могла пойти в любую сторону, и он заявил, что итоговый результат справедлив.
Когда его спросили о начале чемпионата, Титков сказал, что играть на стадионе с болельщиками очень приятно. Он отметил, что чувствует только положительные эмоции и ожидает, что в следующем матче с командой «Спартак» будет еще больше болельщиков.
Кроме того, он признал, что команда с самого начала имеет жесткий график и стремится к победе. В целом, команда продолжит свою работу и будет стараться показывать хорошие результаты в будущем.