Mostovoy Zenit va Rostov o‘yini hisobini aytdi
Yangi mavsumda Premyer-liga musobaqasida «Zenit» o‘z safarini «Rostov» jamoasiga qarshi uy o‘yinidan boshlaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid prognozini mashhur sobiq rossiyalik futbolchi Aleksandr Mostovoy bildirdi. U fikricha, Sankt-Peterburg jamoasi favorit maqomini oqlab, uch ochko qo‘lga kiritadi.
Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, «Rostov» jamoasi birinchi turda hatto bitta ochko olish imkoniga ega emas. Uning taxminiga ko‘ra, o‘yinning yakuniy hisob raqami 3:1 bo‘ladi.
Bu fikr «VseProSport» nashri tomonidan keltirilgan. «Zenit» va «Rostov» o‘rtasidagi uchrashuv 20 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlari va voqealar rivojini LiveResult portalining matnli translyatsiyasi orqali kuzatish mumkin. Ushbu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi va yangi mavsum boshlanishining muhim voqealaridan biri hisoblanadi.

Мостовой сообщил счет игры Зенит и Ростов
В новом сезоне в соревнованиях Премьер-лиги «Зенит» начнет свой путь с домашнего матча против команды «Ростов». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на этот матч озвучил известный бывший российский футболист Александр Мостовой. По его мнению, команда из Санкт-Петербурга оправдает статус фаворита и заработает три очка.
По словам Мостового, команда «Ростов» в первом туре не имеет шансов даже на одно очко. По его прогнозу, окончательный счет матча будет 3:1.
Это мнение было приведено изданием «VseProSport». Матч между «Зенитом» и «Ростовом» начнется 20 июля в 18:00 по московскому времени.
Все детали игры и развитие событий можно будет отслеживать через текстовую трансляцию на портале LiveResult. Этот матч вызовет большой интерес у болельщиков и считается одним из важных событий начала нового сезона.