Mostovoy: Dinamoning Spartakka imkoniyati bor
Rossiya chempionatining birinchi turida "Spartak" jamoasi Makhachqala shahrining "Dinamo" jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan yillarda taniqli futbolchi bo‘lgan Aleksandr Mostovoy ushbu o‘yinda "oq-ko‘k" jamoaning imkoniyatlari bor-yo‘qligi haqida fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, albatta imkoniyatlar mavjud.
Hozirgi paytda mavsum endigina boshlanayotganligi sababli natijani oldindan aytish qiyin. Har qanday holat yuz berishi mumkin.
Shuningdek, "Spartak" jamoasi oxirgi o‘yinda Makhachqaladagi "Dinamo"ga mag‘lub bo‘lganligi ham e’tiborga loyiq. Shu sababli, Makhachqala jamoasining ham imkoniyatlari borligi ta’kidlandi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 20:30 da belgilangani ma’lum qilindi. Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin.
Eslatib o‘tamiz, shu yil aprel oyida Makhachqala "Dinamo" jamoasi "Spartak"ni safarda 2:1 hisobida sensatsion tarzda mag‘lub etgandi. Bu voqea jamoalar o‘rtasidagi raqobatni yanada qizg‘inlashtirdi.

Mostovoy: У Динамо есть возможность против Спартака
В первом туре чемпионата России команда "Спартак" примет команду "Динамо" из Махачкалы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный в прошлом футболист Александр Мостовой высказал мнение о шансах "бело-синих" в этом матче. По его словам, шансы, безусловно, есть.
В настоящее время, поскольку сезон только начинается, предсказать результат сложно. Любое развитие событий возможно.
Также стоит отметить, что команда "Спартак" в последнем матче потерпела поражение от "Динамо" в Махачкале. Поэтому также подчеркивается, что у махачкалинской команды есть свои шансы.
Время начала матча назначено на 20:30 по московскому времени. Этот матч можно будет следить в текстовой трансляции на портале LiveResult.
Напомним, что в апреле этого года команда "Динамо" из Махачкалы сенсационно обыграла "Спартак" на выезде со счетом 2:1. Это событие еще больше разожгло соперничество между командами.