Texaslik 23 yoshli Entoni Reyes AQShning amaldagi prezidenti Donald Trampning Floridadagi Mar-a-Lago mulkiga noqonuniy ravishda kirib bordi, deb Kursiv Uzbekistan xabar berdi. Uning maqsadi prezident bilan din haqida suhbatlashish va uning 18 yoshli nabirasi Kay Medison Trampga uylanish edi.
Entoni Reyes maxsus xizmat agentlari tomonidan to‘xtatildi. U mulkni o‘rab turgan to‘siqdan oshganidan so‘ng ushlanib, Palm-Bich okrugi politsiyasiga topshirildi.
U o‘z qilgan ishini muhabbat bilan izohlab, Kay Medisonga nisbatan his-tuyg‘ularini bildirgan. Kay Medison — Donald Tramp kichigining qizlaridan biri.
Reyes hozircha qamoqda va unga Tramp oilasi a’zolari bilan har qanday aloqa qilish qat’iyan taqiqlangan. NBC telekanali ma’lumotiga ko‘ra, u mulkka noqonuniy kirganini tan olmagan.

небольшой дождь ветер 2.3 м/с, З
23-летний Энтони Рейес из Техаса незаконно проник на владение президента США Дональда Трампа в Мар-а-Лаго во Флориде, сообщает Kursiv Uzbekistan. Его целью было поговорить с президентом о религии и предложить руку своей 18-летней внучке Кэй Медисон Трамп.
Энтони Рейес был задержан агентами спецслужб. Он был арестован после того, как перепрыгнул через ограждение, и передан полиции округа Палм-Бич.
Он объяснил свои действия любовью и выразил свои чувства к Кэй Медисон. Кэй Медисон — одна из дочерей младшего Трампа.
Рейес в настоящее время находится в заключении, и ему строго запрещено общаться с членами семьи Трампа. По данным телеканала NBC, он не признал, что незаконно проник на территорию.
Представители спецслужб отметили, что в момент происшествия ни один из близких родственников президента не находился на территории.