Duglas Augusto Krasnodarda debyut qildi, g‘alabaga quvondi
Braziliyalik yarim himoyachi Duglas Augusto "Krasnodar" jamoasidagi debyuti haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 78-daqiqada Nijny Novgorodning "Pari NN" jamoasiga qarshi o‘yinda maydonga tushdi. Ushbu o‘yin 3:0 hisobida yakunlandi.
Augusto o‘zining debyutidan juda xursand ekanligini, biroq g‘alaba va uch ochkiga yanada quvonayotganini ta’kidladi. U ikki oy davomida o‘ynamaganini, ta’tilda bo‘lganini, ammo mashg‘ulotlarni davom ettirganini, hozir esa asta-sekin shaklga kirayotganini aytdi.
Shuningdek, u jamoasi barcha o‘yinlarda oxirigacha kurashishini, haqiqiy jangchilar kabi harakat qilishini ta’kidladi. 28 yoshli futbolchi o‘tgan mavsumda Fransiyaning "Nant" klubida o‘ynagan.

Дуглас Августо дебютировал в Краснодаре, обрадовался победе
Бразильский полузащитник Дуглас Августо высказался о своем дебюте в команде "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он вышел на поле на 78-й минуте в матче против "Пари NN" из Нижнего Новгорода. Эта игра завершилась со счетом 3:0.
Августо отметил, что очень рад своему дебюту, но еще больше радуется победе и трем очкам. Он сказал, что не играл два месяца, был в отпуске, но продолжал тренироваться и сейчас постепенно приходит в форму.
Также он подчеркнул, что его команда будет бороться до конца в каждом матче, действуя как настоящие бойцы. 28-летний футболист играл в прошлом сезоне за французский клуб "Нант".