Kechinov: Paltsev Spartak himoyasini kuchaytiradi
Sobiq futbolchi Valeriy Kechinov Makhachqaladagi Dinamo jamoasi himoyachisi Valentin Paltsevning Moskva Spartak klubiga o‘tishi mumkinligi haqidagi mish-mishlarga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yaqinda Paltsevning 4-5 million yevro evaziga Spartakka o‘tishi ehtimoli haqida ma’lumotlar paydo bo‘ldi. Kechinovning so‘zlariga ko‘ra, Paltsev jismonan kuchli, qat’iyatli va kurashchi futbolchi hisoblanadi.
U Spartakda yaxshi himoyachiga aylanishi mumkin. Mutaxassis shuningdek, agar Nikita Chernov jamoani tark etsa, Paltsev qizil-oq jamoaga foydali bo‘lishini ta’kidladi.
Valentin Paltsev o‘tgan yil yozida Makhachqala jamoasiga qo‘shilgan. U Dinamo sharafini himoya qilgan 35 ta o‘yinda bir marta asist qilgan.
Hozirgi shartnomasi bir yil ichida yakunlanadi.
O‘zbekiston Superligasi yangi mavsumining 1-tur uchrashuvi Buxoroda bo‘lib o‘tdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu o‘yinda mezbon jamoa — “Buxoro” o‘z maydonida “Qo‘qon-1912”ni 1:0 hisobida

Кечинов: Пальцев усилит защиту Спартака
Бывший футболист Валерий Кечинов прокомментировал слухи о возможном переходе защитника динамовцев Валентина Пальцева в московский Спартак. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Недавно появилась информация о вероятности перехода Пальцева в Спартак за 4-5 миллионов евро. По словам Кечинова, Пальцев является физически сильным, настойчивым и борцовским футболистом.
Он может стать хорошим защитником в Спартаке. Специалист также отметил, что если Никита Чернов покинет команду, Пальцев будет полезен красно-белым.
Валентин Пальцев присоединился к махачкалинцам прошлым летом. Он отыграл 35 матчей за Динамо и сделал один ассист.