Nepomnyashiy: Krasnodar g‘alabasi mantiqsiz bo‘ldi
Valeriy Nepomnyashiy Rossiya Premyer Ligasi doirasida “Krasnodar” jamoasining “Pari NN” ustidan qozonilgan so‘nggi g‘alabasi va kelasi turdagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “Krasnodar” o‘z o‘yinini mantiqqa zid tarzda yutgan bo‘lsa-da, “Pari NN” jamoasi munosib o‘yin namoyish etgan. Shuningdek, “Lokomotiv” va “Pari NN” jamoalari kutilgandek darajada o‘yin ko‘rsatmagan.
Nepomnyashiy ikkala jamoadan ham sifatli o‘yin kutayotganini ta’kidladi, lekin uning asosiy favoriti “Krasnodar” hisoblanadi. Eslatib o‘tamiz, “Krasnodar” va “Lokomotiv” jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 26 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.
“Lokomotiv” birinchi turda uy maydonida “Pari NN” jamoasini 3:0 hisobida mag‘lub etdi. Ushbu uchrashuv ham Rossiya chempionatining muhim o‘yinlaridan biri sifatida qaralmoqda.

Непомнящий: Победа Краснодара была нелогичной
Валерий Непомнящий высказал мнение о последней победе команды "Краснодар" над "Пари НН" в рамках Российской Премьер-Лиги и о предстоящем матче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, хотя "Краснодар" выиграл свою игру нелогичным образом, команда "Пари НН" продемонстрировала достойную игру. Также "Локомотив" и "Пари НН" не показали ожидаемого уровня игры.
Непомнящий отметил, что он ожидает качественной игры от обеих команд, но его основным фаворитом является "Краснодар". Напоминаем, что игра между "Краснодаром" и "Локомотивом" состоится 26 июля, в субботу.
В первом туре "Локомотив" на своем поле победил команду "Пари НН" со счетом 3:0. Этот матч также рассматривается как один из важных игр чемпионата России.