Kuznetsov Perrenning Krasnodar tanlovini tushunmayapti
Rossiya terma jamoasi va Moskva markazidagi CSKA jamoasi sobiq futbolchisi Dmitriy Kuznetsov "Oser" jamoasining yarim himoyachisi Gaetan Perrenning "Krasnodar" klubiga o‘tishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kuznetsovning ta’kidlashicha, natijaviy uzatmalar bo‘yicha eng ko‘p yordam bergan futbolchining transferi ijobiy baholanadi. Biroq uning "Krasnodar"ni tanlagani Kuznetsovni hayratda qoldirgan.
Shuningdek, Kuznetsov Perrenning Rossiya Premyer Ligasi musobaqasida o‘zini to‘liq namoyon etishidan oldin muayyan moslashuv jarayoni kerakligini aytdi. O‘tgan mavsumda 29 yoshli futbolchi barcha turnirlarda jami 35 o‘yinda maydonga tushib, 10 ta gol urdi va 11 ta golga assistentlik qildi.
Shu tariqa u musobaqaning eng yaxshi assistenti bo‘ldi. Ushbu ma’lumotlar futbolchining jamoasiga katta foyda keltirishi mumkinligini ko‘rsatadi va uning kelgusidagi faoliyatiga ishonch bildiradi.

Кузнецов Перрен не понимает конкурс в Краснодаре
Бывший футболист сборной России и московского ЦСКА Дмитрий Кузнецов высказался о переходе полузащитника "Осера" Гаэтана Перрена в клуб "Краснодар". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Кузнецова, трансфер футболиста, который оказал наибольшее влияние на результативные передачи, оценивается положительно. Однако выбор "Краснодара" удивил Кузнецова.
Кроме того, Кузнецов отметил, что перед тем, как полностью проявить себя в Российской Премьер-Лиге, Перрену потребуется определенный процесс адаптации. В прошлом сезоне 29-летний футболист провел на поле 35 матчей во всех турнирах, забил 10 голов и сделал 11 голевых передач.
Таким образом, он стал лучшим ассистентом турнира. Эти данные показывают, что футболист может принести значительную пользу своей команде и внушают уверенность в его будущей карьере.