Kaliningraddagi "Baltika" klubi bosh direktori Ravil Izmaylov jamoaning transfer rejalariga oid ma'lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U hozirgi mavsum oldidagi transferlardan mamnunligini bildirdi. Izmaylovning so‘zlariga ko‘ra, transfer kampaniyasi deyarli yakunlangan bo‘lib, asosiy o‘yinchilar allaqachon jamoaga qo‘shilgan.
U bu o‘zgarishlarni jamoaning kuchayishi sifatida baholadi. Shuningdek, yaqin kunlarda jamoaga yana bir nechta yangi futbolchilar qo‘shilishi kutilmoqda.
So‘nggi vaqtlarda Rossiya Premyer Ligasi jamoalariga jami to‘qqiz nafar yangi futbolchi kelib qo‘shildi. Ularning orasida "Rostov"dan ijaraga olingan yarim himoyachi Daniil Utkine, serb klubi "Partizan"dan kelgan Stepan Kovach va Bolgariyaning "Arda" klubidan hujumchi Chinonso Offor alohida ajralib turadi.

Команда Балтика приняла новых футболистов
Генеральный директор клуба "Балтика" в Калининграде Равиль Измайлов сообщил о планах команды по трансферам. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он выразил удовлетворение по поводу трансферов перед текущим сезоном. По словам Измайлова, трансферная кампания почти завершена, и основные игроки уже присоединились к команде.
Он оценил эти изменения как укрепление команды. Также ожидается, что в ближайшие дни к команде присоединятся еще несколько новых футболистов.
В последнее время в команды Российской Премьер-Лиги пришло в общей сложности девять новых футболистов. Среди них выделяются полузащитник Даниил Уткин, арендованный у "Ростова", Степан Ковач, пришедший из сербского клуба "Партизан", и нападающий Чинонсо Оффор из болгарского клуба "Арда".