Pavlyuchenko Dinamo va Rostov o‘yinini taxmin qildi
Rossiya Premyer Ligasi ikkinchi turining shanba kunidagi o‘yinlaridan birida Moskva jamoasi Dinamo va Rostov o‘zaro maydonga chiqadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin natijasi bo‘yicha prognozni Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko berdi. U Valeriy Karpin boshchiligidagi jamoaning aniq va ishonchli g‘alaba qozonish imkoniyati yuqori ekanligini ta’kidladi.
Pavlyuchenko fikricha, Dinamo jamoasi hozirda yuqori motivatsiyaga ega bo‘lib, birinchi turdagi muvaffaqiyatsiz o‘yindan keyin, ayniqsa Baltika jamoasi bilan o‘tkazilgan o‘yinda ochkolarni boy berganini tuzatishga intiladi. Unga ko‘ra, Dinamo jamoasida g‘alaba uchun zarur bo‘lgan barcha imkoniyatlar mavjud.
Shuning uchun u Dinamoga -1 foiz farq bilan g‘alaba qozonish imkoniyatini qo‘ymoqda. Dinamo va Rostov jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 26 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Eslatib o‘tamiz, birinchi turda Dinamo o‘z maydonida Baltika jamoasini mag‘lub eta olmadi va o‘yin 1:1 hisobida tugadi.

Павлюченко предсказал игру Динамо и Ростова
В одном из матчей второго тура Российской Премьер-Лиги, который пройдет в субботу, московская команда Динамо встретится с Ростовом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по результату этой игры дал бывший футболист сборной России Роман Павлюченко. Он отметил, что у команды под руководством Валерия Карпина высокие шансы на уверенную победу.
По мнению Павлюченко, команда Динамо сейчас имеет высокую мотивацию и стремится исправить ситуацию после неудачного матча первого тура, особенно после потери очков в игре с Балтикой. По его словам, у Динамо есть все возможности для победы.
Поэтому он ставит на победу Динамо с разницей в -1 процент. Игра между Динамо и Ростовом начнется 26 июля в 17:30 по московскому времени.
Эту игру можно будет следить в текстовой трансляции. Напоминаем, что в первом туре Динамо не смогло одержать победу над Балтикой на своем поле, и матч завершился со счетом 1:1.