Chicharito ayollar haqidagi fikrlari bilan munozara boshladi
Meksikalik hujumchi Xavyer Ernandes, ko‘proq "Chicharito" laqabi bilan tanilgan, ilgari "Bavariya" va "Manchester Yunayted" kabi mashhur klublarda o‘ynagan, ayollar haqidagi fikrlari bilan G‘arb dunyosida katta munozaralarga sabab bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ayollar erkaklarga xizmat qilishi, uyning tozaligiga eʼtibor berishi kerakligini taʼkidladi va aytdiki, ayollar erkaklarga hurmat qilishni o‘rganishlari lozim. Shu bilan birga, u ayollarni qadrlashni ham unutmagan va ularni qo‘rqmasdan ayol bo‘lishga, o‘z baxtlarini topishga chaqirgan.
Chicharito fikricha, erkaklar ayollar bo‘lmaganida jannatni bilmas edi. Shuningdek, 2022 yilda u turmush o‘rtog‘idan ajrashgani maʼlum bo‘lib, ajralish sababi sifatida xiyonat ayblovi tilga olingan.
Ushbu voqealar futbolchining shaxsiy hayotiga oid jiddiy qadamlar sifatida eʼtirof etildi. Uning ayollarga oid fikrlari esa ijtimoiy munozaralarda turli qarashlarni yuzaga keltirdi.

Чичарито начал дискуссию о своих мыслях о женщинах
Мексиканский нападающий Хавьер Эрнандес, более известный как "Чичарито", ранее игравший в таких известных клубах, как "Бавария" и "Манчестер Юнайтед", стал причиной больших споров на Западе своими высказываниями о женщинах. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что женщины должны служить мужчинам, обращать внимание на чистоту в доме, и сказал, что женщинам нужно научиться уважать мужчин. В то же время он не забыл и о ценности женщин, призвав их не бояться быть женщинами и находить свое счастье.
По мнению Чичарито, мужчины не знали бы рая без женщин. Также в 2022 году стало известно о его разводе с супругой, причиной которого упоминалось обвинение в измене.
Эти события были признаны серьезными шагами в личной жизни футболиста. Его высказывания о женщинах вызвали различные мнения в социальных дискуссиях.