Amorim: Jamoa bilan mavsumni boshlashga tayyorman
«Manchester Yunayted» jamoasining bosh murabbiyi Ruben Amorim Angliya Premer Ligasi mavsumini hozirda mavjud bo‘lgan tarkib bilan boshlashga tayyor ekanligini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klub yangi futbolchilarni xarid qilishda ehtiyotkor bo‘lishi kerakligini ta’kidladi. Agar mavsumni aynan shu tarkib bilan boshlashga to‘g‘ri kelsa, bundan mamnun bo‘lishini bildirdi.
Chunki «Manchester Yunayted»dagi barcha o‘yinchilar klub uchun o‘ynashga tayyor ekanini qayd etdi. Eslatib o‘tamiz, joriy yozda «Manchester Yunayted» «Brentford» jamoasining qanot hujumchisi Brayan Mbeumoni sotib oldi.
Ushbu transfer narxi 75 million yevroga baholangan. Yangi Premer Liga mavsumining birinchi turida «Manchester Yunayted» Londondagi «Arsenal» jamoasini qabul qiladi.
Bu o‘yin katta qiziqish bilan kutmoqda. Shuningdek, jamoaning yangi mavsumdagi natijalari muxlislar tomonidan diqqat bilan kuzatiladi.

Amorim: Я готов начать сезон с командой
Главный тренер команды «Манчестер Юнайтед» Рубен Аморим сообщил, что он готов начать сезон Английской Премьер-Лиги с текущим составом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что клуб должен быть осторожен при покупке новых футболистов. Если придется начать сезон именно с этим составом, он будет этому рад.
Поскольку он отметил, что все игроки «Манчестер Юнайтед» готовы играть за клуб. Напоминаем, что этим летом «Манчестер Юнайтед» приобрел крылового нападающего «Брентфорда» Брайана Мбеума.
Стоимость этого трансфера оценивалась в 75 миллионов евро. В первом туре нового сезона Премьер-Лиги «Манчестер Юнайтед» примет лондонский «Арсенал».
Эта игра ожидается с большим интересом. Также результаты команды в новом сезоне будут внимательно отслеживаться болельщиками.