Pavlyuchenko Rubin va Zenit o‘yinini bashorat qildi
Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko Premyer-liga doirasida “Rubin” va “Zenit” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid bashorat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mazkur jamoalar yakshanba kuni kechqurun maydonga tushib, ikkinchi tur dasturini yakunlaydi. Pavlyuchenko fikricha, Sergey Semak boshchiligidagi “Zenit” jamoasi Qozon shahrida aniq va ishonchli g‘alabaga erishish imkoniyatiga ega.
U “Zenit”ning -1 farq bilan g‘alaba qozonishini taxmin qilmoqda. O‘yinda “Rubin” va “Zenit” futbolchilari 27 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:00 da start signalini eshitadi.
Qozondagi o‘yinni LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi, bu yerda batafsil matnli translyatsiya taqdim etiladi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Павлюченко предсказал игру Рубина и Зенита
Бывший нападающий сборной России Роман Павлюченко сделал прогноз на матч между командами «Рубин» и «Зенит» в рамках Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эти команды выйдут на поле в воскресенье вечером, завершив программу второго тура. По мнению Павлюченко, команда «Зенит» под руководством Сергея Семака имеет возможность добиться уверенной и четкой победы в Казани.
Он предполагает, что «Зенит» выиграет с разницей в -1. В матче футболисты «Рубина» и «Зенита» услышат стартовый сигнал 27 июля в 20:00 по московскому времени.
Матч в Казани можно будет следить через портал LiveResult, где будет предоставлена подробная текстовая трансляция. Ожидается, что этот матч станет интересным и важным событием для болельщиков.