Pavlyuchenko CSKA va Ahmat o‘yinini bashorat qildi
Yakshanba kuni CSKA jamoasi Rossiya chempionatining ikkinchi turida «Ahmat» jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin natijasi bo‘yicha bashoratni sobiq taniqli futbolchi Roman Pavlyuchenko berdi. Pavlyuchenko fikricha, CSKA jamoasi «Ahmat»dan darajasi yuqori va o‘z maydonida o‘ynayotgani ham ustunlik hisoblanadi.
U sobiq Spartak futbolchisi sifatida «armeychilar»ning g‘alabasini kutmoqda. Pavlyuchenko shunday dedi: «Chalestini boshchiligidagi jamoa birinchi turdagi durangni unutish uchun g‘alaba qozonishga harakat qiladi.
Mening tikishim CSKAning -1 farq bilan g‘alabasi bo‘ladi». CSKA va «Ahmat» o‘rtasidagi o‘yin 27 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 15:00da boshlanadi.

Павлюченко спрогнозировал игру ЦСКА и Ахмата
В воскресенье команда ЦСКА примет команду «Ахмат» во втором туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по результату этой игры дал бывший известный футболист Роман Павлюченко. По мнению Павлюченко, команда ЦСКА выше по уровню, и игра на своем поле также является преимуществом.
Он, как бывший футболист Спартака, ожидает победы «армейцев». Павлюченко сказал: «Команда под руководством Чалестини будет стараться выиграть, чтобы забыть о ничьей в первом туре.
Мой прогноз — победа ЦСКА с разницей в -1». Игра между ЦСКА и «Ахматом» начнется 27 июля в 15:00 по московскому времени.