Mostovoy: Rubin va Zenit o‘yini 2:1 yakunlanadi
Yakshanba kuni kechqurun Rossiya Premer-ligasining ikkinchi turida “Rubin” va “Zenit” jamoalari o‘rtasida o‘yin bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning aniq hisobiga oid bashoratni Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy berdi. Mostovoy fikricha, Sergey Semak boshchiligidagi “Zenit” jamoasi Kazanda uch ochko olish imkoniyatiga ega bo‘ladi va raqibdan bittaga ko‘p gol uradi.
U “Kazanliklar bu o‘yinda hech narsa kutmasin. “Ko‘k-oq-ko‘k” jamoasidan katta mag‘lubiyatni esa kutilmaydi.
Men “Zenit”ning 2:1 hisobida g‘alaba qozonishiga tikaman”, deb ta’kidladi. “Rubin” va “Zenit” o‘yinlari 27 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:00da boshlanadi.
O‘yindagi voqealar LiveResult portali tomonidan matn ko‘rinishida jonli efirda taqdim etiladi. Shu tariqa muxlislar maydondagi harakatlarni onlayn kuzatib borishlari mumkin bo‘ladi.

Мостовой: Игра Рубина и Зенита завершится со счетом 2:1
В воскресенье вечером в рамках второго тура Российской Премьер-лиги пройдет игра между командами «Рубин» и «Зенит». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз точного счета этой игры дал бывший футболист сборной России Александр Мостовой. По мнению Мостового, команда «Зенит» под руководством Сергея Семака имеет возможность заработать три очка в Казани и забить на один гол больше соперника.
Он отметил: «Казань не ждет ничего от этой игры. Ожидать крупного поражения от команды «Сине-бело-голубые» не стоит.
Я ставлю на победу «Зенита» со счетом 2:1». Игра «Рубин» и «Зенит» начнется 27 июля в 20:00 по московскому времени.
События игры будут представлены в текстовом формате в прямом эфире на портале LiveResult. Таким образом, болельщики смогут следить за действиями на поле в режиме онлайн.