Chivich: Baltika mavsumni sakkizlikda yakunlaydi
Futbolchi Eldar Chivich Rossiya Premer-ligasining joriy mavsum yakunlariga ko‘ra Kaliningradliklarni qaysi natija qoniqtirishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozircha Rossiya chempionatidagi kuchlar nisbati haqida to‘liq ma’lumotga ega emas, ammo jamoa mavsum yakunida Premer-liganing dastlabki sakkizligida bo‘lishga qodir deb hisoblaydi. Kaliningradliklar jamoasi o‘tgan mavsumda PARI Ligasida muvaffaqiyatli o‘ynab, yuqori ligaga ko‘tarildi.
Andrey Talalaev boshchiligidagi jamoa turnir jadvalida birinchi o‘rinni egalladi. Bugun, 26 iyul kuni, «Baltika» Moskva «Spartak» jamoasi bilan to‘qnash keladi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 15:00da boshlanadi. Ushbu o‘yinda jamoa o‘z kuchini namoyish qilishga intiladi va muxlislar oldida yaxshi natija ko‘rsatishni maqsad qilgan.

Chivich: Балтика сезон завершает на восьмом месте
Футболист Эльдар Чивич высказал мнение о том, какой результат устроит калининградцев по итогам текущего сезона Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, пока нет полной информации о соотношении сил в чемпионате России, но команда считает, что способна быть в первой восьмерке Премьер-лиги по итогам сезона. Калининградцы успешно выступили в PARI Лиге в прошлом сезоне и поднялись в высшую лигу.
Команда под руководством Андрея Талалаева заняла первое место в турнирной таблице. Сегодня, 26 июля, «Балтика» встретится с московским «Спартаком».
Матч начнется в 15:00 по московскому времени. В этой игре команда стремится продемонстрировать свои силы и нацелена на хороший результат перед своими болельщиками.