Mozes: Lokomotivga gol o‘tishini kutmagandik
«Krasnodar» jamoasining hujumchisi Mozes Kobnan Moskvadagi «Lokomotiv»ga qarshi o‘tkazilgan RPL ikkinchi tur uy o‘yini natijasida yuzaga kelgan mag‘lubiyat sabablari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv mezbonlar uchun 2:1 hisobida yutqazib yakunlandi, Mozes esa «Krasnodar»ning yagona gol muallifi bo‘ldi. Futbolchi so‘zlariga ko‘ra, jamoa darvozasiga gol o‘tishidan umid qilmagandi.
Afsuski, bu gollar kiritilib, keyin raqibga qarshi hujum qilishga majbur bo‘ldilar. Ular o‘yinda nazoratni qo‘lga kiritmoqchi bo‘lishdi, ammo bu reja amalga oshmadi.
Mozes shuningdek, jamoa o‘tgan o‘yinni batafsil tahlil qilib, zarur xulosalarni chiqarishini ta’kidladi. «Lokomotiv» tarkibida esa Aleksey Batrakov ikki marta gol urdi, shulardan biri penalti zarbasidan bo‘ldi.

Мозес: Мы не ожидали, что мяч пройдет в ворота Локомотива
Нападающий команды «Краснодар» Мозес Кобнан высказал свое мнение о причинах поражения в домашнем матче второго тура РПЛ против московского «Локомотива». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась со счетом 2:1 в пользу хозяев, а Мозес стал единственным автором гола «Краснодара». По словам футболиста, команда не надеялась забить в ворота соперника.
К сожалению, они пропустили голы и были вынуждены атаковать соперника. Они хотели взять контроль над игрой, но этот план не сработал.
Мозес также отметил, что команда подробно проанализирует прошедший матч и сделает необходимые выводы. В составе «Локомотива» Алексей Батраков забил два гола, один из которых был с пенальти.