Selyuk: Dinamo Karpin bilan top-3 ga kirmaydi
Mashhur agent Dmitriy Selyuk poytaxtning "Dinamo" jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Selyuk fikricha, Valeriy Karpinning jamoasi mavsum yakunida Premyer-liganing eng yaxshi uchligiga kira olmaydi. Agent bu mavzuda hatto bahsga kirishishga tayyorligini aytdi.
U ta’kidlaganidek, Karpin klub va milliy terma jamoada bir vaqtda ishlamasligi kerak. Bu holat juda g‘alati ko‘rinmoqda va Rossiya Premyer-ligasi bunday vaziyatga e’tibor bermayapti, deb hisoblaydi Selyuk.
Eslatib o‘tamiz, shanba kuni "Dinamo" o‘z maydonida "Rostov" jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Birinchi turda esa "oq-ko‘k" jamoa "Baltika"ga qarshi durang o‘ynadi, o‘yinning yakuni 1:1 bo‘ldi.
Rossiya chempionatining uchinchi turida "Dinamo" mehmondagi o‘yinda "Krasnodar" bilan kuch sinashadi. Ushbu uchrashuv 2-avgust, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.

Selyuk: Динамо не войдет в топ-3 с Карпиным
Известный агент Дмитрий Селюк высказал мнение о столичном клубе "Динамо". Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению Селюка, команда Валерия Карпина не сможет войти в тройку лучших по итогам сезона в Премьер-лиге. Агент заявил, что готов даже вступить в спор на эту тему.
Он отметил, что Карпин не должен одновременно работать в клубе и сборной. Эта ситуация выглядит очень странно, и Селюк считает, что Российская Премьер-лига не обращает на это внимания.
Напомним, что в субботу "Динамо" на своем поле одержало победу над командой "Ростов" со счетом 1:0. В первом туре "бело-голубые" сыграли вничью с "Балтикой", итог матча 1:1.
В третьем туре чемпионата России "Динамо" в гостевом матче встретится с "Краснодаром". Эта встреча состоится 2 августа, в субботу.