Wylsacom Rossiya Kubogida darvozabon bo‘ladi
Mashhur texnologiya blogeri Wylsacom professional futbol maydoniga chiqishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Oldinroq u «Amkal» jamoasi tarkibida Rossiya Kubogida o‘ynashi haqida xabar berilgan edi. U yaqin haftada o‘sha musobaqada ishtirok etadi.
Bloger o‘zining Telegram kanalida bergan videomurojaatida shunday dedi: «Men Rossiya Kubogida «Amkal» jamoasining darvozaboni bo‘laman. Ertaga chuqurlashtirilgan tibbiy ko‘rikdan o‘taman.
Ehtimol, maydonning yarmidan ko‘pini himoya qilaman. Hech kim menga gol ura olmaydi!» Eslatib o‘tamiz, mashhur «Amkal» jamoasi 5 avgust kuni Rossiya Kubogi mintaqalar yo‘li birinchi bosqichida maydonga chiqadi.
Ularning raqibi Obninsk shahrining «Kvant» futbol klubi bo‘ladi. Ushbu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti.

Wylsacom будет вратарем на Кубке России
Известный технологический блогер Wylsacom высказался о выходе на профессиональное футбольное поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее сообщалось, что он сыграет на Кубке России в составе команды «Амкал». Он примет участие в этом турнире на следующей неделе.
Блогер в своем видеобращении на Telegram сказал: «Я буду вратарем команды «Амкал» на Кубке России. Завтра я пройду углубленное медицинское обследование.
Возможно, я буду защищать большую часть поля. Никто не сможет забить мне гол!» Напоминаем, что известная команда «Амкал» выйдет на поле 5 августа в первом этапе Кубка России среди регионов.
Их соперником станет футбольный клуб «Квант» из города Обнинск. Эта игра ожидается с большим интересом.