Mostovoy Rostov - Spartak o‘yinini 2:1 deb baholadi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy «Rostov» va «Spartak» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu jamoalar Rossiya Kubogi doirasidagi guruh bosqichining birinchi turida to‘qnash keladi. Mostovoy fikricha, uning sobiq jamoasi «Spartak» Rostov-na-Donu shahrida g‘alaba qozonadi.
U «Spartak» futbolchilari va murabbiyi Stankovich oxirgi mag‘lubiyatni to‘g‘rilash uchun barcha imkoniyatlarni ishga solishiga ishonadi. Mostovoyning so‘zlariga ko‘ra, «qizil-oq» jamoaning tarkibi ancha kuchliroq va u 2:1 hisobida g‘alaba qozonishni taxmin qilmoqda.
«Rostov» va «Spartak» o‘rtasidagi uchrashuv 30 iyul kuni soat 20:45da Moskva vaqti bilan boshlanadi. O‘yinning barcha tafsilotlarini «LiveResult» portali orqali matnli translyatsiya yordamida kuzatish mumkin bo‘ladi.

Mostovoy оценил игру Ростов - Спартак как 2:1
Бывший футболист сборной России Александр Мостовой высказал свое мнение о предстоящем матче между командами «Ростов» и «Спартак». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эти команды встретятся в первом туре группового этапа Кубка России. По мнению Мостового, его бывшая команда «Спартак» одержит победу в Ростове-на-Дону.
Он уверен, что футболисты «Спартака» и тренер Станкович приложат все усилия, чтобы исправить последнее поражение. По словам Мостового, состав «красно-белых» значительно сильнее, и он предполагает победу со счетом 2:1.
Матч между «Ростовом» и «Спартаком» начнется 30 июля в 20:45 по московскому времени. Все детали игры можно будет отслеживать с помощью текстовой трансляции на портале «LiveResult».