Semshov: CSKA – Lokomotiv derbisi gollarga boy bo‘ladi
30-iyul kuni kechqurun Rossiya Kubogining guruh bosqichi birinchi turi doirasida Moskva shahri jamoalari o‘rtasida derbi bahsi bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unda CSKA va Lokomotiv futbol klublari o‘zaro kuch sinashadi. Ushbu uchrashuv haqida Rossiya milliy terma jamoasining sobiq futbolchisi Igor Semshov o‘z fikrini bildirdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin gollarga boy bo‘lishi kutilmoqda. Semshovning ta’kidlashicha, mazkur uchrashuv taktik jihatdan qiziqarli o‘tishi, maydonda tashabbus uchun kurash va kutilmagan holatlar bo‘lishi mumkin.
Unga ko‘ra, CSKA himoyaviy uslubda o‘ynashi ehtimol, biroq Lokomotiv o‘z o‘yinini majburlay oladi. Semshov bu uchrashuvda jami 2,5 tadan ko‘p gol bo‘lishi ehtimoli yuqori, deb hisoblaydi.
CSKA va Lokomotiv futbolchilari o‘rtasidagi bahs Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi. Ushbu derbini jonli matnli tarzda LiveResult portalida kuzatish imkoniyati mavjud.

Семшов: дерби ЦСКА – Локомотив будет богат голами
30 июля вечером в рамках первого тура группового этапа Кубка России пройдет дерби между командами города Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В нем встретятся футбольные клубы ЦСКА и Локомотив. По поводу этой встречи высказал свое мнение бывший футболист сборной России Игорь Семшов.
По его словам, игра ожидается богатой на голы. Семшов подчеркивает, что данная встреча будет тактически интересной, на поле будет борьба за инициативу и неожиданные ситуации.
По его мнению, ЦСКА вероятно будет играть в оборонительном стиле, однако Локомотив сможет навязать свою игру. Семшов считает, что в этой встрече вероятность того, что будет забито более 2,5 голов, высока.
Матч между футболистами ЦСКА и Локомотива начнется в 18:30 по московскому времени. Есть возможность следить за этим дерби в текстовом формате на портале LiveResult.