Gayich: CSKA tarkibidagi o‘zgarishlar muhitga ta’sir qilmagan
CSKA himoyachisi Milan Gayich jamoada bu transfer oynasida yuz bergan o‘zgarishlar haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, ayrim futbolchilarning jamoani tark etishi tashvishga sabab emas. Gayichning ta’kidlashicha, jamoada muhit barqarorligicha qolmoqda va o‘zgarishlar jamoa ichki ishlariga salbiy ta’sir ko‘rsatmagan.
U, shuningdek, «Lokomotiv»ga qarshi o‘yinda erishilgan natija hozirgi tarkibning imkoniyatlarini yaqqol ko‘rsatganini aytdi. Gayich: Biz futbolchilarning ketishi sababli xavotirga tushganimiz yo‘q.
«Lokomotiv»ga qarshi o‘yinda jamoamiz kuchli raqibga qarshi ham g‘alaba qozona olishini isbotladik. Bu jamoa ham yuqori o‘rinlar uchun kurashayotganini hisobga olsak, natijadan mamnunmiz.
Agar yangi futbolchilar keladigan bo‘lsa, bu biz uchun foydali bo‘ladi, dedi poytaxt jamoasi a’zosi. Uning fikricha, har bir o‘yinchi jamoaning muvaffaqiyati uchun harakat qilmoqda va tarkibdagi o‘zgarishlar umumiy natijaga salbiy ta’sir ko‘rsatmaydi.

Гайич: Изменения в составе ЦСКА не повлияли на атмосферу
Защитник ЦСКА Милан Гайич высказался о изменениях в команде в этом трансферном окне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, уход некоторых футболистов не вызывает беспокойства. Гайич отметил, что атмосфера в команде остается стабильной и изменения не оказали негативного влияния на внутренние дела команды.
Он также сказал, что результат, достигнутый в матче против «Локомотива», наглядно продемонстрировал возможности нынешнего состава. Гайич: Мы не переживаем из-за ухода футболистов.
«В матче против «Локомотива» мы доказали, что можем одержать победу и против сильного соперника. Учитывая, что эта команда также борется за высокие места, мы довольны результатом.
Если придут новые футболисты, это будет полезно для нас, сказал член столичной команды. По его мнению, каждый игрок старается для успеха команды, и изменения в составе не окажут негативного влияния на общий результат.