Estevao Chelsi safida o‘ynashni sabrsizlik bilan kutmoqda
Chelsi jamoasining yangi futbolchisi Estevao Villian yangi klubida o‘ynashni intiqlik bilan kutmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 18 yoshda bo‘lib, braziliyalik futbolchi hisoblanadi. Estevao Chelsi safiga Klublar o‘rtasidagi Jahon chempionati yakunlangach qo‘shildi.
Mazkur musobaqada London klubi g‘alaba qozondi va bu uning yangi jamoasiga yaxshi kayfiyatda qo‘shilishiga sabab bo‘ldi. Estevao “Chelsi” futbolkasini kiyish va jamoa bilan birga maydonga tushishni orziqib kutayotganini ta’kidladi.
Uning aytishicha, vaqt juda sekin o‘tayotgandek tuyulmoqda va u har bir lahzani sabrsizlik bilan kutmoqda. Futbolchi o‘zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida muxlislarga murojaat qilib, Chelsidagi faoliyati muvaffaqiyatli bo‘lishiga umid bildirdi.
U klub tarixida o‘z o‘rnini topib, jamoa muxlislari faxrlansa arzigulik natijalarga erishmoqchi ekanini qayd etdi. Ma’lumot uchun, Estevao joriy yilning iyuligacha Braziliyaning “Palmeyras” jamoasida o‘ynagan.

Эстевао с нетерпением ждет возможности играть в составе Челси
Новый футболист команды Челси Эстеван Виллиан с нетерпением ждет игры в своем новом клубе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ему 18 лет, и он является бразильским футболистом. Эстеван присоединился к Челси после завершения Кубка мира среди клубов.
В этом турнире лондонский клуб одержал победу, что стало причиной его хорошего настроения при переходе в новую команду. Эстеван подчеркнул, что с нетерпением ждет возможности надеть футболку Челси и выйти на поле вместе с командой.
По его словам, время идет очень медленно, и он с нетерпением ждет каждого момента. Футболист обратился к своим поклонникам на страницах социальных сетей, выразив надежду на успешную карьеру в Челси.
Он отметил, что хочет занять свое место в истории клуба и достичь результатов, которыми смогут гордиться болельщики команды. Для справки, Эстеван до июля текущего года играл за бразильский клуб "Палмейрас".