Lokomotiv Rossiya chempionatini ikkinchi bor uch g‘alaba bilan boshladi
Shanba kuni kechqurun Lokomotiv jamoasi safarda o‘tkazilgan Oliy liga uchrashuvida Pari NN ustidan g‘alaba qozondi va uch ochko qo‘lga kiritdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Murabbiy Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa Groznida ikki gol o‘tkazib yubordi, biroq bundan bir gol ko‘proq urishga muvaffaq bo‘ldi. Yakuniy hisob 3:2 bo‘ldi va bu natija tablodan joy oldi.
Opta axborotiga ko‘ra, Lokomotiv jamoasi Rossiya chempionatida faqat ikkinchi bor uchta g‘alaba bilan mavsumni boshladi. Birinchi bunday holat 2017-2018 yilgi mavsumda kuzatilgan.
O‘sha paytda, qiziqarli jihati shundaki, temiryo‘lchilar Yuriy Syomin boshchiligida mamlakat chempioniga aylangan edi. Keyingi turda Lokomotiv jamoasini muhim o‘yin kutmoqda.

Локомотив начал чемпионат России во второй раз с трех побед
В субботу вечером команда Локомотив одержала победу над Пари NN в выездном матче Высшей лиги и заработала три очка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда под руководством тренера Михаила Галактионова пропустила два гола в Грозном, но смогла забить на один гол больше. Окончательный счет составил 3:2, и этот результат занял свое место на табло.
По информации Opta, команда Локомотив начала чемпионат России только во второй раз с тремя победами. Первый такой случай был зафиксирован в сезоне 2017-2018.
В то время, интересный момент заключается в том, что железнодорожники под руководством Юрия Сёмина стали чемпионами страны. В следующем туре команду Локомотив ждет важная игра.